Dekor

PL EN DE

40LAT

O firmie

 

Dekor powstał w 1977 r. i jako pierwszy w Polsce rozpoczął produkcję etykiet samoprzylepnych w rolach. Obecnie w ciągu roku przetwarza ok. 10 milionów m² materiałów samoprzylepnych. Pozwala to wygenerować roczną sprzedaż na poziomie 36 mln zł, zapewniając udział w polskim rynku na poziomie 6%.

 

Nieustannie poszukujemy i wdrażamy innowacje. Doskonalimy nasze procesy wewnętrzne, by jak najlepiej realizować zadania zlecane przez naszych Klientów.

 

Naszym celem i dążeniem jest być dla Państwa partnerem, z którym wypracujecie rozwiązanie, zrealizujecie każdy pomysł i przy którym będziecie czuć się bezpiecznie.

 

Ściśle współpracujemy z renomowanymi dostawcami materiałów samoprzylepnych takimi jak: Avery Dennison, Raflatac, Ritrama, oraz liderami wśród dostawców farb i lakierów: Flint, Siegwerk, Sericol, Janecke+Shneemann. Stosowane komponenty są zgodne z dyrektywami UE.

 

Naszymi klientami są: Reckitt Benckiser, Danone, Animex, Gold Drop, Inco-Veritas, Global Cosmed, Intersilesia McBride, Kimberly-Clark, Harper Hygienics, Eveline, Dax Cosmetics.

 

print

Klienci

carrefour biedronka champion danone roleski